Data dodania: 18.06.2018  |  wyświetlenia: 9629
Złe odżywianie Pluszowego Misia zakończone
Miś naszym wzorem - to hasło trzeciego w tym roku szkolnym edukacyjnego spotkania z pluszowym misiem.
Tym razem było o odżywianiu. Kubuś Puchatek miał problemy z prawidłową dietą. Jadł bardzo dużo miodu, chipsów, słodkie żelki i pił colę. Należało coś z tym zrobić. Na szczęście pojawiła się pani Wiosna, która przyniosła Kubusiowi porcję zdrowych owoców i warzyw oraz pani Lato z propozycją ćwiczeń fizycznych.
Przedszkolaki udzielały Puchatkowi rad, co jeść, aby być zdrowym. Sugerowały, aby jadł naturalne witaminy zawarte w owocach i warzywach- mówi Krystyna Ociepa, współorganizatorka przedstawienia. Śpiewały piosenki i mówiły wierszyki.
Lato natomiast, radosnym i tanecznym krokiem wszystkich rozweseliło - dodaje prowadząca Sylwia Kalinowska -  Pouczyło misia, że nie tylko dieta, ale także ruch i woda poprawi mu zdrowie i kondycję. Pani Lato  wszystkie dzieci zaprosiła do wspólnego, dynamicznego aerobiku z kolorowymi kwiatami.
W rezultacie Miś zmienił swoje złe nawyki żywieniowe.  Ciężko mu było rozstać się z małym co nieco, ale zjada go w mniejszych ilościach. 

W występie wzięły udział grupy 3-4 latków pod kierunkiem wychowawczyń: Promyczki - Krystyna Ociepa, Kaczuszki - Iwona Drężek oraz  Sówki - Sylwia Kalinowska. 
 

 

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt