Data dodania: 15.09.2022  |  wyświetlenia: 3204
Ćwiczenia z udziałem JRG PIsz i OSP Pogobie
Ewakuacja osób z budynku administracji piskiego szpitala
W środę, 14 września w obiekcie administracji szpitala została przeprowadzona próbna ewakuacja połączona z ćwiczeniami, w których wzięły zastępy straży pożarnej z JRG Pisz oraz OSP Pogobie Średnie.
Obowiązek przeprowadzania tego typu ćwiczeń w obiektach użyteczności publicznej reguluje Ustawa o ochronie przeciwpożarowej oraz wydane na jej  podstawie Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów.

Scenariusz piskich działań obejmował m.in. sprawne i bezpieczne opuszczenia budynku


Posługiwanie się gaśnicą proszkową do gaszenia pożarów w zarodku.


W tym czasie strażacy wykonywali zadania, które zaplanował i bezpośrednio nadzorował Komendant Powiatowy PSP st. bryg. Paweł Pieńkosz oraz zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Piszu kpt Jerzy Zach. Ćwiczenia obserwowali także: naczelnik wydziału operacyjnego Komedy Powiatowej PSP mł. bryg. Grzegorz Kuliś oraz starszy specjalista ds kontrolno - rozpoznawczych KP PSP mł. bryg. Józef Baranowski. Rolę kierującego działaniami ratowniczymi z ramienia szpitala pełnił dyrektor Marek Skarzyński.Źródło: Szpital Powiatowy w Piszu
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
ms

Do stodoły i podpalić. Niech się wędzą MORDERCY

Mariusz

Do Taki ktoś: Trzeba być totalnym debilem, żeby pisać takie rzeczy. Jesteś taki odważny (odważna) bo ukrywasz się pod nickiem? Podpisz się imieniem i nazwiskiem lub przyjdź i powiedz nam to w oczy? Co wspólnego mają pracownicy administracji szpitala z NFZ oraz jakie masz prawo pisać o ludziach, że są mordercami. Obowiązek prowadzenia szkoleń, takich jak to wynika z przepisów i wręcz przeciwnie do twoich teorii ma na celu ochronę zdrowia i życia, a nie jego odbieranie. Mialem zamiar wystąpić do admina o usuniecie tego postu, ale tego nie zrobię. Niech ludzie wiedzą, ilu jeszcze jest wśród naszego społeczenstwa debili, którzy każdą dobra inicjatywę oplują bo moga się podpisać " ktoś, nikt lub w inny nic nie mówiacy sposób". To swiadczy tylko o tym, że w twojej głowie szare komórki zanikły i tobie już nic nie pomoże.

Mariusz Semenowicz

Mazur

Proszę Pana, w dość prosty sposób można ustalić autora każdego wpisu. Łatwiej niż przeciętnemu człowiekowi się wydaje. Tak a'propos to niektóre wpisy wypełniają znamiona czynu z Art. 212 k.k. i prawdę mówiąc dla zasady należałoby taka procedurę przeprowadzić. Ustalenie autora zasadniczo zajmuje dla służb dosłownie kilka minut.

Rafał

Żeby pouczać trzeba jeszcze mieć jakąś moralność... nadworny błaźnie dyrektora

Mazur

I tu Pana niniejszym informuję, że dla zasady zgłaszam naruszenie celem ustalenia autora wpisu i wystąpią na drogę postępowania sądowego, także w trybie karnym z art. 212 k.k. Zaznaczam że jest to typ kwalifikowany jako że naruszenie ma charakter publiczny. Autor nie jest anonimowy i poniesie odpowiedzialność.

Mariusz

Rafałku. Ty się poucz troszkę i popytaj. Ty naprwdę nie wiesz o czym piszesz. A z ilu komputeròw korzystasz żeby sobie te swoje wpisy polajkować? Bo jak piszesz, że Semenowicz jest błaznem dyrektora , to ty naprawdę jesteś mocno oderwany od rzeczywistości. No miej odwagę się podpisać.

Rafał

Ty wiesz o co chodzi :) i nie pajacuj. Prawda boli? Nieprawdaż? Reszta się nie odezwie bo się boi... pójdziesz poskarżyć się Mareczkowi? :D Jak donosisz na resztę? I wiesz co... przestań lajkować swoje wypociny klaunie :D

Mariusz

Rafałku. Piszesz, że inni się boją, a ty sam robisz dokladnie to samo. Podpisałbys się imieniem.i nazwiskiem i wtedy to byłbys gość. A tak ro jeateś tylko debil, a z debilami nie koresponduję.

Taki ktos

Mordercy z NFZ zabawiaja sie.....Cwicza przed niebezpieczna epidemia

Sraki ktoś

Obyś nigdy nie potrzebował pomocy

Tomatini

Emocje jak na grzybach

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt