Data dodania: 21.06.2022  |  wyświetlenia: 1002
Powitajmy wspólnie lato. Na sportowo!
Zdjęcie ilustracyjne
Już 22 czerwca sportowe serce Pisza będzie biło na Placu Daszyńskiego. Szkoła Podstawowa nr 2, Wonderland i Piski Dom Kultury przygotowało atrakcje dla każdego. Początek o 16.30.
Tego dnia zmiksujemy sport z dobrą zabawą! - zapewniają organizatorzy. Zapraszamy najmłodszych piszan z rodzicami i dziadkami.  Na mieszkańców w każdym wieku czekać będą sportowe propozycje.

Współorganizatorzy wydarzenia: Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski, Infinity Gym, Usługi Ratownicze Mers-MED, EKO marchewka, SocjalCafe Pisz, Galeria Tatarak, Ochotnicza Straż Pożarna w Pogobiu Średnim, Uniwersytet Krzewienia Tradycji AIKIDO, Piszanin
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
wiekowy dziadek

Ponieważ nikt nic nie pisze, więc poproszę tą drogą mobilną kawiarkę stowarzyszenia Tatarak o przygotowanie tego co zawsze - czarnej amerikany. Trochę kosztuje ale dobrze smakuje. A jeśli jeszcze na przykład Burmistrz wejdzie na scenę (tak jak 07 czerwca) i da występ to już na prawdę nie mogę wymagać więcej na stare lata.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt