Data dodania: 23.07.2021  |  wyświetlenia: 2119
23-24 lipca Dni Pisza
Muzyczne święto miasta
Fot. Facebook/OFC Reggaeside
To już dziś rozpoczęcie Dni Pisza. Przez dwa dni na scenie w centrum miasta rozbrzmiewać będzie muzyka, oprócz tego wielki grillowanie oraz wystawy plenerowe.
O godzinie 20.00 pojawi się DJ Cesare, godzinę później Michał Szczygieł,finalista ósmej edycji programu The Voice of Poland w 2017r. Rok później zadebiutował singlem "Nic tu po mnie", dzięki któremu otrzymał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii „utwór roku”. Jego inne utwory, jak Będzie, co ma być”, „Nie mamy nic” i „Tak jak chcę” zajmowały czołowe miejsca na radiowych listach przebojów. Piątkowy wieczór zakończy DJ Bercik.


W sobotę gratka dla miłośników kiełbasek z rusztu. O godzinie 17.00 rozpocznie się Wielkie Piskie Grillowanie. Od 20.00 znów muzycznie. Najpierw nastrój wprowadzi nas DJka DizzKats, po niej wystąpi kolejna gwiazda telewizyjnego show - zespół Reggaeside. Na zakończenie Oscar Rockenberg.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Profesor

23/24 to piątek/sobota, a w opisie podane jest sobota/niedziela. Trzeba by zakupić sobie kalendarz na 2021 rok

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt