Data dodania: 09.07.2021  |  wyświetlenia: 7124
Zajęcia biblioteczne w Piszu. Uczestnicy rozwijają własne supermoce.
Zajęcia biblioteczne w Piszu. Uczestnicy rozwijają własne supermoce.
Zajęcia prowadzone w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Piszu, nie tylko zapewniają rozrywkę dzieciom, ale również rozwijają ich kreatywność.
Dziesięcioosobowa grupa maluchów trzy razy w tygodniu aktywnie spędza czas bawiąc się i ucząc jednocześnie. Zajęcia tematyczne prowadzone są na podstawie „Księgi Super Mocy”. Oprócz głośnego czytania i pracy z książkami organizowane są zabawy i gry, które pozwalają dzieciom poznawać swoje własne, wyjątkowe talenty i supermoce.

Biblioteka Publiczna w Piszu zaprasza również na przedstawienie teatralne pt. „Na dzikim Zachodzie”, które odbędzie się 15.07 o godz. 10:00 w Bibliotece – wstęp wolny. Studio Teatralne Krak Art z Krakowa przygotowało sztukę na podstawie najpiękniejszych, wakacyjnych bajek. Historia będzie opowiadała o ulubieńcach dzieci – Indianach, kowbojach, szeryfie oraz Królewnie Śnieżce i 7 krasnoludkach.

AB

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt