Data dodania: 09.07.2021  |  wyświetlenia: 11317
Wakacje pod żaglami 2021. Zakończył się pierwszy turnus.
Wakacje pod żaglami 2021. Zakończył się pierwszy turnus.
Wakacje pod Żaglami - to wakacyjne zajęcia, prowadzone już po raz kolejny przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu. W piątek zakończył się pierwszy turnus.
Przez cały tydzień dzieci nie tylko świetnie się bawiły podczas rejsu Smętkiem, plażowania czy zabaw na boisku. Również wiele nauczyły w trakcie lekcji przyrody, lekcji pierwszej pomocy poprowadzonej przez MOPR, czy zajęć na temat zagrożeń, jakie czyhają w trakcie wakacji zorganizowanych przez Sanepid.

Przyjazna atmosfera i pomocni opiekunowie sprawili, że dzieci z pewnością się nie nudziły, a dodatkowo mogły nauczyć się wielu przydatnych umiejętności i odkryć swoje pasje. W programie zajęć znalazły się również gry dydaktyczne i planszowe, odwiedziny Nadleśnictwa i lekcja taekwondo. Ostatniego dnia uczestnicy mogli się zrelaksować podczas pożegnalnego grilla i wspólnie cieszyć się upominkami i nagrodami, które otrzymali.

Kolejny turnus prowadzony przez PMOS Pisz już na początku sierpnia.

AB

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt