Data dodania: 04.07.2021  |  wyświetlenia: 2617
Piknik chartytatywny dla Łukasza Wiśniewskiego
Mieszkańcy i turyści hucznie powitali lato w Karwiku
Stowarzyszenie Mazurskie Centrum Aktywności Karwik w minioną sobotę zorganizowało „Powitanie Lata 2021 – muzyczny piknik charytatywny dla Łukasza”. Łukasz Wiśniewski już od ponad trzech lat zmaga się z nowotworem złośliwym kości przedramienia. W wyniku choroby stracił prawe przedramię.
Piknik rozpoczął się o godz. 16:00, na gminnej działce sołectwa Karwik. Mieszkańcy bardzo zaangażowali się w pomoc 22-letniemu Łukaszowi z Wejsun. Program imprezy był przepełniony atrakcjami.Basia Śliwka poprowadziła lekcję Zumby.Dzieci i młodzież mogły wziąć udział w programie stworzonym przez Wonderland – Fabrykę Kreatywności, skorzystać z usług "fryzjera", czy pochwalić się talentem plastycznym.
Nie zabrakło ulubionej atrakcji chłopców - spotkania ze strażakami.Na scenie wystąpiły zespoły muzyczne MDM Karwik oraz Impresja. Odbył się także spontaniczny występ Pań z Koła Gospodyń Wiejskich.


W trakcie imprezy sprzedawano regionalne potrawy, przeprowadzono loterię fantową i licytację, na której można było wygrać m.in. vouchery do kosmetyczki, fryzjera czy hotelu.

Przygotowania trwały około 3 tygodnie. Pomagało kilkadziesiąt osób, nie tylko z Karwika, ale również z Pisza. Piszanie wsparli akcję charytatywną oferując vouchery, które później były obiektem licytacji, przekazali również nagrody rzeczowe.

Licytacje przebiegały bardzo sprawnie  - mówi Dariusz Kiński, prezes Stowarzyszenia Mazurskie Centrum Aktywności Karwik - oficjalną kwotę podamy w najbliższych dniach. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc.
Wszystkie osoby, które nie mogły uczestniczyć w sobotniej imprezie, a chciały wziąć udział w akcji charytatywnej, mogły przekazać darowiznę na konto bankowe Stowarzyszenia.

A.B.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Udostępnij na Facebooku
AKTUALIZACJA 2021-07-06 12:49:30
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt