Data dodania: 02.07.2021  |  wyświetlenia: 648
Nakrętkowa akcja na finiszu
Zbliża się finał V edycji akcji „Nakręć się na pomaganie”. Dzielnicowy z Białej Piskiej, asp. Adam Trzonkowski zwozi plastikowe korki z różnych miejsc i organizuje ich transport do punktu skupu. Dochód ze sprzedaży plastikowych korków zebranych w tej edycji przeznaczony zostanie na rehabilitację 4-letniego Marcela Arnisty z Pisza.
W ostatnim czasie worki z nakrętkami dla Marcela przywieźli policjanci z Kolna i Mrągowa. Do akcji włączyli się także żołnierze z Żandarmerii Wojskowej w Bemowie Piskim. Całą przyczepkę woków z nakrętkami dostarczył także pan Andrzej z Orzysza.


Tymczasem dzielnicowy, asp. Adam Trzonkowski nie daje za wygraną i już myśli o tym, by jesienią rozpocząć kolejną edycję zbiórki nakrętek. Szczegóły z pewnością ujawni po wakacjach. Oznacza to, że w dalszym ciągu można przynosić nakrętki do Komendy Powiatowej Policji w Piszu i wrzucić je do pojemnika w kształcie serca. Można je też dostarczyć do Komisariatu Policji w Białej Piskiej, Orzyszu oraz w Rucianem- Nidzie.

Za wszystkie nakrętki serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do dalszego zbierania nakrętek i udziału w kolejnej edycji akcji „Nakręć się na pomaganie”.

Źródło: KPP Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt