Data dodania: 04.06.2021  |  wyświetlenia: 388
Zbiórka nakrętek dla Marcela potrwa do końca czerwca
Dobiega końca V edycja zbiórki nakrętek pn. „Nakręć się na pomaganie”. Pieniądze ze sprzedaży plastikowych korków przekazane zostaną na rehabilitację 4-letniego Marcela Arnisty z Pisza.
Od ponad 9 miesięcy dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, asp. Adam Trzonkowski zbiera nakrętki w ramach V edycji akcji „Nakręć się na pomaganie”. Środki ze sprzedaży plastikowych korków przeznaczone zostaną na rehabilitację 4-letniego Marcela Arnisty z Pisza, który ma problemy ze słuchem.

Nakrętek jest coraz więcej. W ostatnim czasie dzielnicowy otrzymał dwa wielkie kartony z plastikowymi korkami, które przysłane zostały z Irlandii.


Duża paczka dotarła także z Gdańska i mniejsza koperta od mieszkańca z Białegostoku. Za wszystkie nakrętki serdecznie dziękujemy.


Przypominamy, że plastikowe korki można wrzucać do pojemników w kształcie serc znajdujących się na terenie powiatu piskiego. W Piszu takie serce znajduje się przed Komendą Powiatowa Policji w Piszu, przed Urzędem Miejskim oraz przy Szkole Podstawowej nr 4 na ul. Wołodyjowskiego.

Przynośmy nakrętki, bo to już ostatni dzwonek. Akcja trwa do końca czerwca.

Źródło: KPP Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Daniel Samul

Nakrętki można również przynosić do parafii św. Józefa w Piszu ul. Dworcowa 15

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt