Data dodania: 14.05.2021  |  wyświetlenia: 425
Ponad pół tony nakrętek przekazały Sejny
Do aspiranta Adama Trzonkowskiego z Białej Piskiej dotarł transport nakrętek zebranych dla Marcela. Bus po brzegi wypełniony workami z plastikowymi korkami przywieźli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach. Funkcjonariusze z tej jednostki już od blisko dwóch lat aktywnie włączają się do akcji dzielnicowego pn. „Nakręć się na pomaganie”.
Trwa V edycja zbiórki nakrętek pn. „Nakręć się na pomaganie”. Koordynator tego przedsięwzięcia – asp. Adam Trzonkowski z Białej Piskiej na tyle rozkręcił akcję zbiórki nakrętek, że docierają one z różnych stron i przeróżnych źródeł.

Tym razem bus po brzegi wypełniony plastikowymi korkami przyjechał z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach. Funkcjonariusze z tej jednostki już od blisko dwóch lat aktywnie włączają się do akcji „Nakręć się na pomaganie” rozkręconej przez dzielnicowego z Białej Piskiej. Tym razem dostarczyli ponad pół tony plastikowych korków, ale nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. W dalszym ciągu będą zbierali nakrętki, bo cel jest Szczytny. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczone będą na rehabilitację 4-letniego Marcela Arnisty z Pisza. Serdecznie dziękujemy za ten transport i liczymy na kolejne.


Aspirant Adam Trzonkowski przypomina, że finał V edycji zaplanowany jest na lipiec tego roku. Stąd warto się jeszcze zaangażować i zbierać nakrętki. Doświadczonym okiem dzielnicowego, na chwilę obecną, udało już zebrać około 10 ton, ale zawsze może być więcej.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt