Data dodania: 22.01.2021  |  wyświetlenia: 4054
Dwa szczeniaki pozostawione na śniegu
Porzucone na przystanku, czekają na nowy dom
Pies - najlepszy przyjaciel człowieka, nigdy nie opuści swojego pana, niezależnie od tego, jak jest traktowany. Niestety, nie każdy właściciel zasługuje na przyjaźń psa. Te, często niechciane, trafiają na ulicę.
Los, który spotkał dwa szczenięta w mroźny styczniowy dzień, potwierdza tę prawdę. Jadący samochodem kierowca wyrzucił na drogę niedaleko przystanku w jednej z miejscowości w gminie Pisz dwa malutkie, bezbronne pieski.
Jeszcze parę godzin po zdarzeniu, szczeniaki wpatrywały się w drogę, którą odjechał ich pan. - relacjonuje osoba, która zauważyła szczeniaki i przygarnęła je tymczasowo - Pieski są nieufne, jeden z nich jednak wreszcie zdecydował się do mnie podejść, drugi długo zwlekał, nieporadnie szczekając w obronie przed nieznanym mu człowiekiem. Lecz gdy nastał wieczór pieski skusiła miska wody i jedzenie.


Szczeniaki są przyjazne i chętne do zabawy. Teraz czekają na nowy dom. Miejmy nadzieję, że szybko go znajdą i zapomną to, co się zdarzyło.

Osoby zainteresowane wzięciem małego przyjaciela, proszone są o kontakt z naszą redakcją pod numerem 793-629-879.


Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt