ARTYKUŁ PARTNERA
Garść pomysłów na prezent na święta
Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? To nie jest proste zadanie, ale postaramy się w tym pomóc! Magia świąt to szansa na dzielenie się z innymi tym, co piękne i co ważne
Szukając podarunku dla bliskiej osoby, musimy najpierw określić kilka kluczowych kwestii. Warto przy tym postawić się na miejscu kogoś, kogo chcemy obdarować i zastanowić się, jaki prezent na święta sprawi najwięcej szczęścia właśnie tej osobie. Możemy w tym momencie spróbować przypomnieć sobie, czy istnieje coś, czego brakuje w życiu naszych bliskich. Być może jest jakaś pasja, w której obdarowywana osoba chce się realizować. Często nawet w codziennych rozmowach możemy wyłapać sygnały o czyichś gustach i potrzebach, które my – jako osoba przygotowująca prezent – możemy spełnić.

Jeżeli na przykład wydaje nam się, że ktoś bliski ma problem z przełamaniem się do ćwiczeń fizycznych, w ramach upominku możemy kupić inteligentny zegarek. Smartwatch z wieloma trybami treningowymi może pełnić funkcję osobistego doradcy w kwestii poprawy sylwetki. Nie ma także przeszkód, by mierzyć w czysto praktyczne prezenty. Być może akurat sprzęty AGD w domu obdarowywanej osoby są przestarzałe lub nie oferują zbyt wielu ciekawych funkcji, a nowe urządzenie znacznie poprawi jej standard życia. Zakup odkurzacza, ekspresu do kawy czy nawet zwykłej nowoczesnej lokówki potrafi sprawić sporo szczęścia. Wiemy już, na co zwrócić uwagę przy wybieraniu prezentu na święta – czas przejść do działania. Przedstawiamy kilka praktycznych propozycji podarunków pod choinkę.

Oto idealne prezenty, które warto wybrać w 2020 roku


Prezenty na święta to temat rzeka, jednak przygotowaliśmy listę tych, na które szczególnie warto zwrócić uwagę właśnie teraz. Oto one:

  • Akcesoria gamingowe – gry komputerowe skradły serca wielu z nas. Coraz więcej osób oddaje się wirtualnej rozrywce, którą możemy usprawnić przez odpowiednie sprzęty. Istnieje tutaj pewien spójny styl: akcesoria do gier często są wyposażone w kolorowe diody i cechują się drapieżnym designem. To jednak nie tylko kwestia wyglądu – różnorodne urządzenia po prostu sprawiają, że rozgrywka staje się przyjemniejsza.
  • Konsole i gry – zdecydowanie warto teraz zainwestować w tego typu prezenty. Co ciekawe, część gier pozwala nam na wykorzystanie ich na kolejnej generacji konsol, jeśli dokonamy zakupu teraz. Jeśli obdarowywana osoba ma starszego Xboksa lub PlayStation, gry mogą zyskać nowe życie po zakupie nowego sprzętu. Możemy także pójść na całość i kupić jedną z najnowszych konsol – to drogi prezent, lecz z pewnością będzie niezapomniany.
  • Akcesoria do ćwiczeń – utrzymanie zdrowia stało się w 2020 znacznie trudniejsze. Warto więc wspierać kondycję za pomocą dodatkowych sprzętów i gadżetów, które pozwolą na ćwiczenie w domu. Specjalnie dostosowane akcesoria pozwolą naszym bliskim utrzymać formę niezależnie od okoliczności.
  • Sprzęty audio – coś dla kinomaniaków i melomanów. Warto postawić na nowy soundbar, odtwarzacz sieciowy albo zestaw głośników. To idealny moment na to, by wkroczyć do świata kinowych wrażeń w domu albo rozkoszować się idealnie czystymi barwami dźwięku w znanych utworach.
  • Dron – w okresie pandemii ten wybór może wydawać się nietypowy. Warto jednak mieć na uwadze, że w końcu wszyscy z powrotem będziemy mogli bezpiecznie wyjść z domów, a obecnie ceny tego typu sprzętów mogą być znacznie niższe.

Jak wybrać prezent świąteczny?

Może się zdarzyć, że nawet po lekturze wielu poradników prezentowych nie znajdziemy tego, czego potrzebujemy. Idealny prezent na święta może być czymś nieoczywistym, co ciężko zawrzeć w artykułach z najczęstszymi propozycjami. Polecamy zatem zapoznanie się na własną rękę z ofertami sklepów technologicznych i nie tylko – dzięki temu z łatwością można znaleźć prezenty dostosowane do osoby, którą chcemy obdarować.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt