Data dodania: 27.11.2020  |  wyświetlenia: 2544
Jubilat skończył 118 lat!
Misiowe urodziny w przedszkolu
25 listopada przypada Święto Pluszowego Misia. Prawdopodobnie dorośli zapomnieli o jubilacie, za to piskie przedszkolaki, jak co roku, pamiętały.
Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie – MISIE. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.Jak co roku 25 listopada dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Piszu pamiętały o urodzinach Pluszowego Misia. W tym roku w nieco odmiennych warunkach świętowały już 118 urodziny misia.

Nie było występów i spotkania wszystkich grup, ale przedszkolaki na Urodziny Pluszowego Misia przygotowały wielką urodzinową kartkę z życzeniami. Składały przede wszystkim życzenia: zdrowia, uśmiechu, ciepłego futerka, pysznego miodku oraz zawsze pełnego brzuszka. - relacjonuje nauczycielka Sylwia Kalinowska.

W poszczególnych grupach były quizy, tańce, śpiewanki - pokazywanki i teatralne popisy.Tegorocznym hitem muzycznym z okazji ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA była piosenka pt. POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspaniałej zabawy.


Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt