Data dodania: 20.10.2020  |  wyświetlenia: 921
Nakrętki w kopercie - drobny gest, wielkie serce
Niewielka koperta z nakrętkami dla Marcela chwyciła za serce. Przysłał ją 62-letni Pan Robert z Białegostoku.
Każda przysłana paczka z nakrętkami i każdy przyniesiony do piskiej komendy worek z plastikowymi korkami są niezwykle cenne i ważne dla 3-letniego Marcela Arnisty. To właśnie dla tego chłopca zbierane są nakrętki w ramach V edycji akcji „Nakręć się na pomaganie”. Tym razem do piskiej komendy trafiła niewielka koperta po brzegi wypełniona korkami. Ta przesyłka chwyciła za serce. Przysłał ją 62-letni Pan Robert z Białegostoku.

Od ponad miesiąca trwa V edycja akcji „Nakręć się na pomaganie”. Tym razem nakrętki zbieramy dla 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza. Dzielnicowy z Białej Piskiej – asp. Adam Trzonkowski swoim doświadczonym okiem ocenił, że w swoim magazynie ma już około 2 tony nakrętek. To dużo, a jednocześnie wciąż mało, aby pomóc Marcelowi.

Mieszkańcy wiedzą już, że woreczki i worki z plastikowymi korkami można przynosić do piskiej komendy. Docierają do nas także różne przesyłki z nakrętkami. Paczki są większe lub mniejsze. Ta ostatnia chwyciła za serce.  - mówi nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu - Była to niewielka koperta po brzegi wypełniona nakrętkami. Przysłał ją 62-letni pan Robert z Białegostoku. Najwyraźniej dowiedział się o naszej akcji i postanowił pomóc Marcelowi. Panu Robertowi bardzo serdecznie dziękujemy za te plastikowe korki, bo liczy się każda ich ilość.

Nakrętki można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Piszu oraz do Komisariatu Policji w Białej Piskiej, Orzyszu oraz Rucianem – Nidzie. W przypadku większych ilości lub problemów z transportem należy się kontaktować z asp. Adamem Trzonkowskim (tel. 504 750 341). Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji „Nakręć się na pomaganie”. Tym, którzy wsparli już Marcela przyniesionymi nakrętkami bardzo serdecznie dziękujemy.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt