Data dodania: 27.05.2020  |  wyświetlenia: 1003
Akcja nadal trwa. Kolejny transport w lipcu
9 ton nakrętek trafiło do recyklingu
Aspirant Adam Trzonkowski zorganizował już pierwszy transport nakrętek.
W dalszym ciągu zbieramy nakrętki dla Policji Zielińskiej z Pisza w ramach akcji „Nakręć się na pomaganie”. Do maja udało się zebrać na tyle dużo plastikowych korków, że asp. Adam Trzonkowski, koordynujący to przedsięwzięcie, postanowił zorganizować pierwszy transport.

We wtorek (26 maja br). w południe pod magazyn, gdzie dzielnicowy składuje worki z nakrętkami, podjechał samochód ciężarowy. Został po brzegi wypełniony workami z nakrętkami. W sumie udało się załadować 9 ton, które trafiły bezpośrednio do firmy recyklingowej. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na leczenie i rahabilitację Poli Zielińskiej z Pisza.


Za wszystkie worki, woreczki z nakrętkami, za pomoc przy transporcie i przeładunku oraz za okazywane mi wsparcie bardzo serdecznie dziękuję i zapraszam do dalszego zbierania nakrętek. Akcja trwa nadal. Myślę, że uda nam się pobić ubiegłoroczny rekord, kiedy to razem zebraliśmy 13 ton. Kolejny transport już w lipcu” - powiedział asp. Adam Trzonkowski.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt