Data dodania: 21.01.2020  |  wyświetlenia: 2441
Do serca wrzucajcie plastikowe nakrętki
Przy Komisariacie w Białej Piskiej stanęło metalowe serce. Do jego wnętrza można wrzucać plastikowe nakrętki.
Miejsce nieprzypadkowe, tam działa inicjator akcji „Nakręć się na pomaganie” mł. asp. Adam Trzonkowski. Dzielnicowy z Białej Piskiej po raz kolejny organizuje zbiórkę plastikowych nakrętek, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną ponownie przeznaczone na leczenie i rehabilitację Poli Zielińskiej z Pisza.

Serce, które stoi przy komisariacie policji, pierwszy raz mieszkańcy Białej Piskiej mogli zobaczyć na 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białej Piskiej - mówi Marta Zysk z UM w Białej Piskiej - Zaświeciło w momencie światełka do nieba, a jego znaczenie było wyjątkowe. Podświetlone, z przebiegającą przez środek linią życia, było symbolicznym wspomnieniem wydarzeń z 2019 roku, podczas których życie z rąk zamachowca stracił śp. Paweł Adamowicz – Prezydent Gdańska.
Materiały do wykonania serca podarował Jacek Olszewski – właściciel firm GROT i olszewskidevelopment.pl a wykonaniem zajęła się grupa nieformalna „Bez granic…”

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt