Data dodania: 17.01.2020  |  wyświetlenia: 2217
Akcja asp. Trzonkowskiego trwa
Żołnierze NATO pomagają zbierać nakrętki dla Poli Zielińskiej
Akcja „Nakręć się na pomaganie” rozkręcona przez dzielnicowego z Białej Piskiej – asp. Adama Trzonkowskiego zyskuje na popularności. Tym razem w zbiórkę nakrętek dla Poli włączyli się żołnierze wojsk NATO stacjonujących w Bemowie Piskim.
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, został zaproszony do jednostki wojskowej w Bemowie Piskim. Uczestniczył tam w odprawie służbowej żołnierzy wojsk NATO. Żołnierze chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat akcji „Nakręć się na pomaganie” prowadzonej przez asp. Trzonkowskiego.

Tak rozpoczęła się zbiórka nakrętek wśród żołnierzy struktur NATO. Do magazynu Adama, gdzie zbiera nakrętki, dotarł właśnie transport worków po brzegi wypełnionych plastikowymi korkami. Przywieźli je żołnierze chorwaccy, rumuńscy i amerykańscy z Bemowa Piskiego.Wojskowi pomogli też dzielnicowemu w ich przeładunku i przesypaniu do właściwych worków. Mundurowi zapewnili Adama, że to dopiero początek z ich strony. Będą zbierać dalej.


Magazyn wypełnia się workami, ku uciesze pomysłodawcy akcji i rodziców Poli Zielińskiej.


Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt