Data dodania: 09.12.2019  |  wyświetlenia: 3011
Ola Drężek - Miss Internetu
W niedzielę, 8 grudnia w Katowicach odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski 2019. Rodowita piszanka, zdobywczyni tytułu Miss Podlasia i reprezentująca Białystok Aleksandra Drężek, zdobyła tytuł Miss Internetu.
Dumnym mieszkańcom naszego miasta konkurs sprawił małego figla, ponieważ obok imienia i nazwiska kandydatki zamiast Pisz widniał napis - Białystok. Zapytaliśmy więc Aleksandrę o wyjaśnienie.
Reprezentowałem Białystok, ponieważ obecnie studiuję w Białymstoku i właśnie tam poszłam do konkursu wojewódzkiego, który wygrałam i dał mi przepustkę do miss Polski - komentuje Ola - Natomiast pochodzę z Pisza. Cieszę się, że mogę reprezentować dwa regiony. To była super przygoda.  Poprzez udział w konkursie poznałam wspaniałych ludzi, zdobyłam kolejne doświadczenia, które na pewno się przydadzą. Coś się kończy coś zaczyna...  a ja wiem, ze to dopiero początek.

Aleksandra Drężek, dzięki głosom internautów znalazła się w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych kobiet w Polsce tegorocznego konkursu Miss Polski.Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt