Data dodania: 13.09.2019  |  wyświetlenia: 7470
Patryk Żywczyk z Pisza w The Voice of Poland
W dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland wystąpił Patryk Żywczyk. Piosenką Way Down We Go (Kaleo) zachwycił trzech trenerów. Utalentowanego muzycznie chłopaka poprowadzą dalej Tomson i Baron.
Patryk Żywczyk ma 23 lata i mieszka w Wiartlu Małym. W Piszu ukończył szkołę podstawową i gimnazjum oraz rozpoczął naukę w Technikum Hotelarskim w Zespole Szkół Zawodowych w Piszu, po ukończeniu II klasy przeniósł się do Technikum Hotelarskiego w Elblągu.

Umiejętności wokalne szkoli od ośmiu lat. Początki nauki śpiewu, to folkowy zespół Sukces, prowadzony przez Agatę Dowhań - członkinię legendarnego zespołu Alibabki. Podczas warsztatów wokalnych grupy Sukces Patryka dostrzegła Katarzyna Panicz, trenerka wokalna z Elbląga. I właśnie w Elblągu pod okiem nowej trenerki rozwijał swój warsztat wokalny.

Patryk Żywczyk w zespole Sukces. Zdjęcie - archiwum prywatne P. Żywczyk

Festiwal w Gdyni z zespołem NOW (I miejsce). Zdjęcie - archiwum prywatne P. Żywczyk

Patryk ma na swoim koncie udany start w programie muzycznym Idol. Zaśpiewał przebój zespołu "LemON" "Będę z tobą" i zdobył cztery razy "TAK". Przygoda z tym formatem muzycznym nie trwała długo. Czy The Voice of Poland przyniesie mu sukces?

Już wkrótce przed Patrykiem kolejne eliminacje. Po Przesłuchaniach w ciemno będą Bitwy. Czekamy na kolejny udany występ.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt