Data dodania: 12.09.2019  |  wyświetlenia: 5300
Piska piękność idzie jak burza. Aleksandra Drężek w finale konkursu Miss Polski
W piątek 6 września w Świnoujściu odbył się półfinał Miss Polski 2019. Spośród 42 półfinalistek, jury konkursu wytypowało grupę 22 finalistek. Wśród nich znalazła się reprezentująca Pisz Aleksandra Drężek.
Aleksandra Drężek, studentka Pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku w maju zdobyła tytuł Miss Podlasia, to otworzyło jej drogę do dalszej walki o koronę najpiękniejszej Polki.

Fot. Fotografia Kinga Polkowska
Doskonały start w półfinale zapewnił jej udział w finale konkursu Miss Polski, który odbędzie się 8 grudnia w Katowicach.


Foto. www.misspolski.pl/polfinalistki-miss-polski-2019

Retransmisję gali półfinałowej Miss Polski 2019 można będzie obejrzeć 16 września o 22.30 na antenie TV4.


Rozmowa z Aleksandrą Drężek nie tylko o urodzie.

Olu, zdobyłaś koronę Miss Podlasia. Za tobą występ w półfinałach konkursu piękności. Emocje już opadły, kolejne pojawią się w grudniu podczas finału konkursu Miss Polski. To dobry moment, by porozmawiać i poznać bliżej piękną piszankę. Dlaczego zdecydowałaś się na udział w takim konkursie?

Bo daje ogrom możliwości. Poznaje się nowych ludzi, zdobywa nowe doświadczenia. Otwierają się niedostępne dotąd drzwi.

Uroda, prezencja, ale też samodyscyplina. To cechy, które pomagają w osiągnięciu sukcesu w konkursie piękności?

Tak, potrzeba wytrwałości. Zgrupowanie przed występem półfinałowym trwało tydzień. Był to czas bardzo intensywny. Mój dzień zaczynał się o 5:30 a kończył zazwyczaj o 1:00. Codziennie miałyśmy próby choreograficzne, sesje, przymiarki, wreszcie nagrania.

A sam występ?

Na dwa dni przed galą skręciłam kostkę. Bałam się, że z tego powodu nie będę mogła wziąć udziału w gali. Stres zawsze towarzyszy mi przy pierwszym wyjściu na scenę. Tak było i tym razem. Później staram się po prostu dobrze bawić i skupiać na układach. I wyszło.

A coś o złośliwych koleżankach?

Były miłe i koleżeńskie, nie było złośliwości. Przynajmniej ja tego nie doświadczyłam. Poznałam wiele pięknych dziewczyn z całej Polski.

Na zdjęciach widzimy Olę w strojach w eleganckim wydaniu. A jak ubierasz się na co dzień?

Na co dzień każdy ubiera się w to, w czym czuje się dobrze. Ja rzeczywiście uwielbiam elegancję, ale sportowy styl też nie jest mi obcy. Dlatego na mieście można mnie spotkać zarówno w butach na wysokim obcasie jak i w dresie. Wszystko zależy od humoru.

Co jeszcze interesuje miss poza modą?

Moją pasją od paru lat jest wizaż. Pamiętam, że już od dziecka zawsze podglądałam jak maluje się mama i zawsze mnie to fascynowało. I tak któregoś razu zaczęłam sama. Teraz na swoim koncie mam już kursy wizażu z najlepszymi wizażystami w Polsce, ukończyłam też szkołę wizażu Marty Gąski. Pracowałam jako wizażysta przy wielkich produkcjach telewizyjnych: Dance Dance Dance, Sylwester z gwiazdami.

Studiujesz jednak Pedagogikę, dlaczego taki wybór?

Bo zawsze miałam kontakt z dziećmi i wszyscy mówili mi, że mam w sobie tyle ciepła i empatii że byłabym świetną nauczycielką.

I będziesz? Czy jednak świat produkcji telewizyjnych weźmie górę?

Studia pedagogiczne to doskonały wybór. Bardzo lubię studiować, natomiast co przyniesie los tego nie wiem. Chciałbym być po prostu zdrowa i szczęśliwa.

Życzymy powodzenia!
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt