Data dodania: 24.05.2019  |  wyświetlenia: 903
Biała Piska: Latem kino pod chmurką
Nieformalna grupa „Bez granic” z Białej Piskiej otrzymała dofinansowanie na projekt „Letnie kino pod chmurką” w ramach programu mikrodotacji z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie III.
Latem w parku miejskim w Białej Piskiej na wielkim ekranie będą wyświetlane filmy dla osób starszych i dzieci. Tym samym osoby starsze, które może z jakiś względów czują się wykluczone społecznie chcielibyśmy wyciągnąć z domów i pokazać, że starszy nie znaczy gorszy lub niepotrzebny, a młodzież oderwać od komputerów – mówią członkowie grupy nieformalnej.
Realizacja projektu rozpocznie się od Białej Piskiej, ale z możliwością organizacji mobilnego „Letniego kina pod chmurką”.
Wyjdziemy z ofertą do sołectw. W przypadku zainteresowania, kino plenerowe będzie możliwe w każdej wiosce na terenie gminy Biała Piska – dodają inicjatorzy przedsięwzięcia.
Projekt będzie realizowany przez grupę nieformalną „Bez granic” w porozumieniu ze Stowarzyszeniem „Q przyszłości” z Białej Piskiej.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt