Data dodania: 24.05.2019  |  wyświetlenia: 683
Nadchodzi weekend pełen radości i zabawy
Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle interesująco. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla małych i dużych mieszkańców Pisza.
W sobotę w ramach Dni Rodziny zorganizowany zostanie piknik na Placu Daszyńskiego. Podczas niego wiele atrakcji - dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, tysiące klocków i smakołyki - naleśniki, ciepły popcorn i puszysta wata cukrowa. Wszystko za darmo.
Wydarzenie już po raz kolejny organizuje Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień, dlatego też nieodłącznym jego elementem jest także edukacja prozdrowotna. Będzie można zatem zdobyć cenną wiedzę jak zbudować dobrą relację z dzieckiem, wspierać je i chronić przed zachowaniami ryzykownymi.


Po południu w Piskim Domu Kultury odbędzie się koncert dla mam z okazji nadchodzącego Dnia Matki. Podczas koncertu wystąpią amatorskie zespoły PDK. Mamom wręczone zostaną laurki od ich pociech.

W niedzielę znów klimat piknikowy. Tym razem Festyn Rodzinny zorganizowany przez parafię p.w. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej w Piszu. W programie, m.in. animacje dla dzieci, grill, pokazy służb ratowniczych, występy zespołów muzycznych i występ Fakira Radamesa.Szczegóły wydarzeń można znaleźć w Kalendarzu Wydarzeń Piszanina

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt