Data dodania: 04.11.2011  |  wyświetlenia: 4685
Początek: środa 2 listopada 19:00
Wieczór pełen humoru i prawdziwej sztuki
Udostępnij artykuł na Facebooku
Jak co roku w Zaduszki odbył się w Piszu "Koncert Poświęcony". W tym roku do Pisza przyjechał Zbigniew Wodecki.
Koncert Poświęcony odbywa się już od siedmiu lat. Organizuje go Stowarzyszenie Miasto Jana, na pamiątkę śmierci Jana Pawła II. Zawsze zapraszany jest wybitny artysta polskiej estrady.

Zbigniew Wodecki to szeroko znana postać polskiej sceny. Piosenkarz, muzyk, instrumentalista, kompozytor, aktor i prezenter telewizyjny. Dla młodszego pokolenia znany jako juror programu "Taniec z Gwiazdami", dla starszych jest postacią, którą oglądali w telewizji przez wiele lat.

W środę zgromadzona publiczność w Piskim Domu Kultury mogła usłyszeć takie przeboje jak: "Lubię wracać tam, gdzie byłem", "Oczarowanie", czy "Zacznij od Bacha". Nie obyło się bez uroczej piosenki do bajki Pszczółka Maja.

Koncert Wodeckiego był mieszanką poezji, zadumy i refleksji połaczoną z ogromnym ładunkiem humoru. Artysta opowiadał naprawdę śmieszne autoironiczne anegdoty z życia wzięte, a piska publiczność żywiołowo reagowała śmiechem i oklaskami. Wodecki dał popis wspaniałej gry na skrzypcach i trąbce.

To siódmy już "Koncert Poświęcony" organizowany na deskach Piskiego Domu Kultury. Wcześniej występowały w nim takie gwiazdy jak Alicja Majewska, Michał Bajor, Edyta Geppert, czy Stanisław Sojka.


Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt