Data dodania: 08.06.2011  |  wyświetlenia: 2324
Początek: poniedziałek 13 czerwca 10:00
II Przegląd Młodych Talentów
Udostępnij artykuł na Facebooku
Po raz drugi młodzi artyści z różnych miast naszego regionu będą mogli zaprezentować się podczas II Przeglądu Młodych Talentów, który odbędzie się 13 czerwca 2011 r. w Gimnazjum Nr 1 w Piszu.
- Nie oczekujemy wysokiego poziomu od uczestników. Przegląd jest organizowany dla młodej społeczności, która potrzebuje pomocy przy rozwoju talentu. To jest dla nas najważniejsze – mówi Ewelina Siwik - Wójtowicz, Prezes Stowarzyszenia "Talenty Piskie".

Prezentujących się artystów będzie oceniać jury w którego składzie zasiądzie gość specjalny Agnieszka Kaczorowska znana aktorka z serialu "Klan" i tancerka. Przy ocenie będą brane pod uwagę przede wszystkim pomysłowość, charyzma, estetyka oraz dobór kostiumów i rekwizytów, oryginalność, ogólny wyraz prezentacji, technika wykonania. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępna jest w załączniku. Występom towarzyszył będzie pokaz aikido grupy z Mrągowa.

Dla najlepszych nagrody pieniężne. Dla każdego uczestnika dyplom ze zdjęciem oraz obiad, a w przerwie gry i zabawy. Pomysłodawcą i organizatorem przeglądu jest Stowarzyszenie „Talenty Piskie”. Impreza jest dofinansowana przez Gminę Pisz w ramach realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania sportu i zajęć ruchowych.
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt