REKLAMA
Data dodania: 04.09.2023
Zastępcza komunikacja autobusowa
Wstrzymany ruch pociągów na trasie Olsztyn - Pisz - Ełk
W związku z przebudową stacji Olsztyn Główny w dniach od 3 do 23 września 2023 roku wstrzymany zostanie ruch na linii 219 Olsztyn – Szczytno - Ełk.
Na trasie uruchomiona została zastępcza komunikacja autobusowa na wszystkie połączenia kolejowe na tej linii.
Autobusy komunikacji zastępczej w Olsztynie będą odjeżdżać z przystanku komunikacji miejskiej znajdującego się w pobliżu dworca autobusowego vis a vis restauracji MacDonald’s. Autobus komunikacji zastępczej będzie zajeżdżał na stację PKP w Marcinkowie. - informuje POLREGIO. - W autobusach komunikacji zastępczej nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.
W tym czasie przebudowanych zostanie ponad 200 metrów torów oraz powstaną rozjazdy na stacji Olsztyn Główny. Połączą one układ torowy stacji z linią kolejową prowadzącą do Szczytna, Pisza i dalej do Ełku. Zakończenie prac nastąpi 23 września.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Karo

Gdzie autobus Główny Dworzec Pisz??? Z pisz do Warszawy? Trzeba remont dworzec przystanek!!!! Bardzo proszę rejonowy nowy wc i przerwa bar i odpoczynek na Ławki itp!!!! 👍

Dor

Jak to możliwe, żeby autobusy wozily powietrze. Autobus jedzie z Orzysza do Piszu i nie zatrzymuje się np. w Kociolku Szlacheckim. Ludzie mają różne sprawy do załatwienia, np. lekarz i czym maja się dostać. Nie wszyscy mają samochody. Wstyd.

Gumiś

Nie ma dworca to i pociągi odjechały. Ostatni gasi światło. Rzecz jasna na dworcu, którego nie ma.

Kolniak

W kolnie mamy 5 kandydatow chetnych zająć ztolek burmistrza

Akadiusz

oj politykiey lokalne, artykuł o wstrzymaniu linii a wy o Szymboraku. Łyknie kadencję nr 3 tylko dym i to pewnie z dużo lepszym wynikiem niż ostatnio. Nie ma nawet kontrkandydatów, w zasadzie jest jedynym kandydatem. Pomyślcie lepiej jak wykopać PIS, jesli zostaną 3 kadencję to będzie naprawdę źle. Spójrzcie chociażby co odwalają radny Zadroga (były kandydat na brumistrza), radny powiatowy Brenda (który jest na sztucznie wykreowanym etacie - tzw. etatowy "członek"), ci ludzie żyją wyłącznie dla etatów. Zadroga to nawet lansuje się na tzw. otwarciach dróg i innych inwestycji powiatu mimo , że nic do powiatu nie ma, bo jest radnym Gminy.

A takie tam

Etatowy "członek na wysyłki" Ha, ha, ha!

Wyborca

Jacy wyborcy tacy burmistrz przeciez sam sie nie wybral i na stolku nie usiadl 😄🤔mam czyste sumienie spie spokojnie bo na niego nie glosowalem 😁

ilo

w Piszu dworca autobusowego też nie ma, a Kolno ma. Ale żeś nas Szymborski urządził.

Ania

A z Orzysza do Olsztyna jest jakiś autobus

Grażyna

Aniu jest autobus, tylko jak do Orzysza dojedziesz

Piotr

Bilet u kierowcy będzie trzeba kupić?

Misia27

Spokojnie, jest konduktor również :)

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt