Data dodania: 09.02.2021  |  wyświetlenia: 2084
Planet Cinema Ełk będzie otwarte
Dobra wiadomość dla kinomaniaków
Fot. www.planetcinema.pl/elk
Kino w Ełku będzie otwarte
Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji 5 lutego zapowiedział, że od 12 lutego znów będą mogły działać w reżimie sanitarnym kina, teatry i filharmonie, a także hotele, baseny, aquaparki i stoki narciarskie - na razie na próbę, przez dwa tygodnie.
I choć kina i teatry mogą być otwarte od 12 lutego nie wszystkie kina będą otwarte. Niektóre sieciówki nie skorzystają z możliwości otwarcia (np. sieć kin Helios nie będzie otwarte, Multikino i Cinema City czekają jeszcze z decyzją).

Dlaczego nie wszystkie kina będą otwarte? Otwarcie kin wymaga przede wszystkim przygotowania repertuaru i rozmów z dystrybutorami filmowymi, a następnie promocji wprowadzanych na ekrany tytułów, a na to potrzeba czasu.

Jednak kinomaniacy z naszego regionu mogą się szykować na wycieczkę do Ełku. Jak dowiedział się Piszanin, kino Planet Cinema Ełk mieszczące się w Galerii Brama Mazur będzie otwarte już od tego weekendu.
Miło mi poinformować, że kino będzie otwarte w weekend 12-14 lutego. Repertuar na weekend pojawi się na naszej stronie internetowej jutro (10 lutego - red.) - powiedziała Agata Paśk z firmy Planet Cinema Poland.
Przypuszczamy, że repertuar będzie mocno walentynkowy :)
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt