Data dodania: 04.09.2019  |  wyświetlenia: 2447
Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój 3-5 września
Beata Sokołowska zabierze głos podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój
Fot. www.forum-ekonomiczne.pl
Burmistrz Białej Piskiej bierze udział w Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdrój. Beata Sokołowska weźmie udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym ochrony środowiska w obszarach transgranicznych na przykładzie inwestycji zrealizowanych z funduszy europejskich.
Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój to jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli Europy Środkowo-Wschodniej. W wydarzeniu biorą udział głowy państw i rządów, ministrowie, parlamentarzyści, liderzy biznesu i eksperci trzeciego sektora.

Program tegorocznego forum obejmuje pięć sesji planarnych i ponad 200 dyskusji panelowych w ramach kilku ścieżek tematycznych.

Beata Sokołowska Burmistrz Białej Piskiej wraz z Dyrektorem Centrum Projektów Europejskich, przedstawicielem Ukrainy i Prezesem Zarządu Fundacji EkoRozwoju weźmie udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym ochrony środowiska w obszarach transgranicznych na przykładzie inwestycji zrealizowanych z funduszy europejskich.

Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia z projektami transgranicznymi realizowanymi w powiecie piskim (projekty polsko-litewsko-rosyjskie) m.in. odpowiem na pytanie, w jaki sposób środki unijne powinny służyć rozwojowi regionów przygranicznych i chronić ich cenne zasoby przyrody w przyszłej perspektywie finansowej - mówi Beata Sokołowska Burmistrz Białej Piskiej.
Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój potrwa trzy dni. Goście będą poruszać się m.in. po zagadnieniach z obszarów: biznesu i zarządzania, inwestycji i rozwoju, Europy i świata, makroekonomii, nowej gospodarki, państwa i reform, społeczeństwa a także polityki międzynarodowej, bezpieczeństwa, energetyki oraz innowacji.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt