Data dodania: 26.02.2021  |  wyświetlenia: 1230
Trasa Drygały-Bemowo Piskie: Zderzenie osobówki z autem ciężarowym
W czwartek (25 lutego br.) po godz. 7.00 na trasie Drygały – Bemowo Piskie, gm. Biała Piska doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy zderzył się tam z pojazdem ciężarowym.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Volvo, 21-mieszkaniec województwa podlaskiego, jechał w kierunku Bemowa Piskiego. W pewnym momencie na łuku drogi wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Uderzył czołowo w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Scania, którym kierował 45-letni mężczyzna z gminy Węgorzewo. Obaj kierowcy byli trzeźwi.


Samochodem osobowym jechało czterech mężczyzn. Dwóch z nich przewiezionych zostało do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że jeden z pasażerów doznał obrażeń klatki piersiowej.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku. Apelują też do kierowców, aby zdjęli nogę z gazu i dostosowali prędkość do warunków drogowych. Są one trudne zwłaszcza rano kiedy jest jeszcze mroźno i mglisto, a co za tym idzie ślisko.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt