Data dodania: 25.01.2021  |  wyświetlenia: 2676
DK-63. Trudne warunki drogowe
Dwie osoby ranne podczas czołowego zderzenia aut
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 63 między Orzyszem a Giżyckiem. Zderzyły się tam czołowo dwie osobówki.
W niedzielę 24 (stycznia br.) przed godz. 15.00 na trasie Orzysz- Konopki, droga krajowa nr 63, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, 29-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego, jechał od strony Orzysza. Wymijając się z pojazdem ciężarowym stracił panowanie nad autem i wpadł w poślizg.


Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka samochód marki Renault. 66-letniego mieszkańca Pisza, kierującego renault, i jego 69-letnią pasażerkę z obrażeniami przewieziono do szpitala w Piszu i w Giżycku. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Droga krajowa nr 63 na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin.


Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku. Apelują do kierowców o zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt