Data dodania: 23.11.2020  |  wyświetlenia: 2582
Biała Piska: Dzieci pod opieką pijanej matki
Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Białej Piskiej. Otrzymali bowiem zgłoszenie, że pijana matka opiekuje się małoletnimi dziećmi. Po wskazanym adresem funkcjonariusze zastali kompletnie pijaną kobietę, jej nietrzeźwego partnera oraz dwoje jej dzieci w wieku 4 i 10 lat.
W sobotę (21 listopada br. ) po godz. 19.00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pijanej matce opiekującej się małoletnimi dziećmi. Interwencja miała miejsce w Białej Piskiej.

Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres, aby to sprawdzić. Zastali tam kompletnie pijaną 30-letnią kobietę oraz jej nietrzeźwego partnera. Funkcjonariusze sprawdzili ich stan trzeźwości. Badanie kobiety wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie, a jej konkubenta prawie 2,5 promila.

W mieszkaniu widać było ślady libacji alkoholowej. Na podłodze leżały porozrzucane ubrania, a na stole w pokoju stał alkohol w postaci piwa i wódki. Wszystko działo się na oczach dwójki dzieci w wieku 4 i 10 lat, których matka nie była w stanie sprawować nad nimi właściwej opieki. W tej sytuacji wnukami zajął się dziadek.

W dalszej kolejności sprawa skierowana zostanie do sądu rodzinnego i nieletnich.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt