Data dodania: 07.10.2020  |  wyświetlenia: 1685
50-latka bez uprawnień kierowała motocyklem. Wjechała w bramę
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Krzyże. Jak ustalili 50-letnia motocyklistka straciła panowanie nad pojazdem marki Harley- Davidson i przewróciła się uderzając w ogrodzenie posesji.
Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że motocyklem marki Harley- Davidson kierowała 50-letnia mieszkanka Warszawy. Kobieta jechała sama. W pewnym momencie najwyraźniej straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bramę wjazdową, po czym motocykl przewrócił się na nią. Kobietę zabrano do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że doznała kilku złamań kończyn.
Pracując na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że kobieta jechała bez kasku ochronnego, a motocykl ten należy do jej znajomego. Okazało się też, że 50-latka nie posiada uprawnień, aby nim jeździć.

Motocyklistka będzie odpowiadała za jazdę jednośladem bez kasku ochronnego i wymaganych uprawnień. Jej znajomy odpowie za popełnienie wykroczenia dopuszczenia do prowadzenia pojazdu przez osobę niemającą wymaganych uprawnień.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt