Data dodania: 28.09.2020  |  wyświetlenia: 3488
Ujęto poszukiwanego listem gończym przestępcę narkotykowego
Policjanci zatrzymali 24-latka poszukiwanego listem gończym za przestępstwa narkotykowe i zabezpieczyli należącą do niego marihuanę.
Piscy kryminalni zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy, który od ponad 2 lat ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Tym razem funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 500 gramów marihuany, które schował w garażu kolegi.

Policjanci zauważyli poszukiwanego 24-latka przed garażem sąsiada. Obaj są dobrze znani funkcjonariuszom. Kryminalni przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze należące do znajomego. W jego garażu między kanapami funkcjonariusze znaleźli 5 słoików z suszem roślinnym, które zabezpieczyli. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to marihuana w ilości blisko 500 gramów.


Kryminalni ustalili, że zabezpieczone narkotyki należą do 24-latka, który w obawie przed swoimi rodzicami ukrył je w garażu kolegi. Jeśli dalsze badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana, wówczas mieszkaniec piskiej gminy usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

24-latek poszukiwany listem gończym trafił do aresztu. Ma na swoim koncie inne przestępstwa narkotykowe w tym wytwarzanie znacznej ilości narkotyków.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt