Data dodania: 18.09.2020  |  wyświetlenia: 1190
Pijany kierowca jechał z Białej Piskiej do Orzysza po alkohol
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mercedes. Otrzymali bowiem informację od obywatela, że kierowca tego auta może być nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości 42-latka wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.
Dzisiejszej nocy (18 września br.) przed godz 2.00 policjanci otrzymali zgłoszenie od obywatela, że od strony Białej Piskiej w kierunku Orzysza jedzie pojazd marki Mercedes, którego kierowca jest najprawdopodobniej pod działaniem alkoholu.

Patrol zauważył opisany pojazd w miejscowości Wierzbiny. Zatrzymał go do kontroli drogowej. Już po otwarciu drzwi funkcjonariusze nie mieli żadnych wątpliwości, że kierowca jest nietrzeźwy. Wyraźnie czuć było od niego alkohol.
Za kierownicą mercedesa siedział 42-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Mężczyzna jechał sam. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie rozmowy kierujący powiedział funkcjonariuszom, że wieczorem wypił kilka piw. Wsiadł do auta w środku nocy, aby dokupić alkohol na stacji benzynowej w Orzyszu. W jego samochodzie policjanci znaleźli zamkniętą butelkę wódki i napój.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierowca mercedesa odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt