Data dodania: 15.09.2020  |  wyświetlenia: 981
Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym w okolicach Kotła Dużego
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, 14 września przed godz. 13.00 na drodze krajowej nr 58 na trasie Pisz – Biała Piska. W okolicach miejscowości Kocioł Duży osobówka uderzyła w samochód ciężarowy.
Na miejscu policjanci ustalili, że pojazdem marki Opel kierowała 26-letnia mieszkanka gminy Biała Piska. Jadąc w kierunku Pisza, na łuku drogi, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechała na lewy pas „ścinając” zakręt. Kierowca jadącego z naprzeciwka samochodu ciężarowego zmuszony był zjechać na pobocze chcąc uniknąć zderzenia z oplem. W lusterku swojego auta kierowca ten widział jak osobówka uderza bokiem w pojazd marki Scania, który jechał za nim. W zderzeniu pojazdów nie ucierpiała żadna osoba. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.


Policjanci zatrzymali 26-letniej kobiecie kierującej oplem prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa. Sprawa trafi teraz do sądu.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt