Data dodania: 14.09.2020  |  wyświetlenia: 6100
Zginął 43-letni mieszkaniec Rucianego-Nidy
Snopki: Śmiertelne potrącenie na przejeździe kolejowym
11 września 2020 ok. godz. 20:30 w miejscowości Snopki doszło do tragicznego w skutkach potrącenia mężczyzny przez pociąg osobowy relacji Ełk-Olsztyn.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letni mieszkaniec Rucianego – Nidy siedział na torach i nie reagował na sygnały dźwiękowe wydawane przez pociąg - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu.

W chwili przybycia jednostek straży pożarnej, na miejscu był już Zespół Ratownictwa Medycznego, który z uwagi na obrażenia wielonarządowe poszkodowanego, odstąpił od czynności ratowniczych. Pociągiem podróżowało ośmiu pasażerów oraz dwie osoby z obsługi pociągu – nie odniosły one żadnych obrażeń- informuje st. kpt. Grzegorz Kuliś, KP PSP w Piszu.
Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. W działaniach brały udział dwa zastępy PSP z Pisza, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Prokuratura. Cała akcja trwała blisko 5 godzin.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt