Data dodania: 14.08.2020  |  wyświetlenia: 4878
Kierowca Yamahy zginął na miejscu zdarzenia
DK 58: Motocyklista bez szans w zderzeniu z tirem
Fot. PSP Pisz
12 sierpnia 2020 ok. godz. 11:30, na drodze krajowej nr 58, ok. 0,5 km od Białej Piskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem motocykla Yamaha i samochodu ciężarowego Scania.
W chwili przybycia jednostek straży pożarnej, pojazdy znajdowały się na drodze, oddalone od siebie o ok. 50 m. Kierowca Scanii (mieszkaniec Pisza) znajdował się na zewnątrz pojazdu. Nie odniósł obrażeń. Kierowca motocykla (mieszkaniec powiatu grajewskiego) natomiast znajdował się pod samochodem ciężarowym - informuje st. kpt. Grzegorz Kuliś, oficer prasowy KP PSP w Piszu.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wydobyciu motocyklisty spod pojazdu i przekazaniu Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Mimo natychmiastowej pomocy, motocyklisty nie udało się uratować.


W działaniach brały udział dwa zastępy z PSP z Pisza, zastęp z OSP Biała Piska oraz zastęp z OSP Skarżyn w sile szesnastu ratowników. Cała akcja trwała blisko 4,5 godziny.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt