Data dodania: 27.05.2020  |  wyświetlenia: 2399
Jadąca oplem uderzyła w drzewo, 4-letni syn przetransportowany do Białegostoku
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na terenie gminy Biała Piska. Kobieta jadąca pojazdem marki Opel Corsa, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, uderzyła w drzewo. Kierująca oraz jej 4-letni syn trafili do szpitala.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek (26 maja br.) po godz. 16.00 na trasie Orłowo- Kaliszki w gminie Biała Piska, gdzie samochód uderzył w drzewo.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca pojazdem marki Opel Corsa jechała od strony Orłowa. W pewnym momencie straciła panowanie na samochodem i uderzyła w drzewo. Kobieta nie jechała sama. Na tylnej kanapie w foteliku przewoziła 4-letniego syna.

Oplem kierowała 31-letnia mieszkanka Mrągowa. Kobieta przewieziona została do szpitala w Piszu. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń. Jej 4-letni syn był nieprzytomny. Śmigłowcem przetransportowany został do szpitala w Białymstoku.
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt