Data dodania: 22.05.2020  |  wyświetlenia: 3775
Kradła w piskich marketach
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
54-letnia kobieta wyniosła towar wyceniony na kwotę około 600 zł.
Piscy kryminalni przyjęli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa kradzieży od pracownika ochrony zatrudnionego w piskich marketach.

Na podstawie zapisu monitoringu zawiadamiający zauważył, że w ciągu dwóch ostatnich miesięcy kobieta w wieku około 50 lata wynosiła ze sklepu towary nie płacąc za nie. Pracownik ochrony ustalił, że w okresie od marca do maja tego roku sytuacja powtórzyła się aż 13 razy. Kobieta kradła produkty spożywcze (kiełbasa, ser, masło), artykuły kosmetyczne (pasta i szczoteczka do zębów, perfumy) oraz przemysłowe (bluzki, nasiona). Łączna wartości strat wyceniona została na kwotę ponad 600 złotych.

Piscy kryminalni ustalili tożsamość tej sprawczyni. Okazało się, że jest to 54-letnia mieszkanka Pisza, która na co dzień jest osobą pracującą i otrzymującą wynagrodzenie. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Przyznała się do tego czynu. Powiedziała funkcjonariuszom, że robiła to „w chwilach słabości”.
Teraz 54-latka odpowie przed sądem za przestępstwo kradzieży. Grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt