Data dodania: 28.02.2020  |  wyświetlenia: 2072
19-latek zatrzymany z narkotykami w szkole
Piscy kryminalni zatrzymali w szkole 19-letniego mieszkańca Pisza, który posiadał przy sobie torebkę strunową z zawartością marihuany. Policjanci ustalili, że chłopak ma narkotyki także w domu.
Policjanci Wydziału Kryminalnego z piskiej komendy ustalili, że uczeń jednej ze szkół ponadpodstawowych na terenie Pisza posiada narkotyki.
Funkcjonariusze zastali nastolatka w szkolnym sklepiku. Posiadał przy sobie torebkę strunową z zawartością suszu roślinnego.- informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu - Kryminalni wiedzieli, że 19-latek posiada narkotyki także w domu. W mieszkaniu chłopak wyjął z szafy ubraniowej torebkę foliową z suszem roślinnym. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest to marihuana.
W trakcie rozmowy chłopak przekonywał funkcjonariuszy, że w grudniu ubiegłego roku znalazł reklamówkę z suszem przy moście kolejowym w Piszu. Twierdził, że wiedział, iż jest to marihuana, więc postanowił wziąć ją na własny użytek.


Kryminalni zabezpieczyli znaleziony susz. Okazało się, że chłopak miał łącznie około 43 gramów konopii indyjskich. Nastolatek był już notowany za kierowanie pojazdem pod działaniem narkotyków.
Tym razem również nie uniknie odpowiedzialności. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt