Data dodania: 27.02.2020  |  wyświetlenia: 5823
75-latek z nieznanych przyczyn zjechał z pasa drogi
Biała-Piska: Kobieta w stanie cieżkim, dziecko przetransportowane śmigłowcem
Trzy osoby, w tym 3-letni chłopiec, poszkodowane w wypadku pod Białą Piską.
W środę (26 lutego br.) po godz. 13.00 na trasie Biała Piska-Drygały doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów.


Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia kierujący pojazdem marki Renault Scenic, 75-letni mieszkaniec gminy Pisz jechał od strony miejscowości Sulimy. Na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał naprzeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze.- informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu - Później odbił w prawo wjeżdżając wprost pod nadjeżdżający od strony Białej Piskiej samochód marki Renault Megane. Kierowała nim 30-letnia mieszkanka Ełku. Kobieta jechała z 3-letni synkiem.
W wyniku czołowego zderzenia obu aut kobieta została zakleszczona w pojeździe. Po wyjęciu jej z samochodu w ciężkim stanie przewieziona została do szpitala w Piszu. Jej 3-letni syn był nieprzytomny. Chłopca przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie. 75-letni kierowca pojazdu marki Renault Scenic był trzeźwy. Trafił do szpitala w Ełku.


Policjanci będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt