Data dodania: 19.02.2020  |  wyświetlenia: 1914
Orzysz: 33-latek podejrzany o usiłowanie zabójstwa brata
Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Orzysz podejrzanego o usiłowanie zabójstwa.
14 lutego w godzinach popołudniowych patrol z Komisariatu Policji w Orzyszu został wezwany na interwencję do jednej z miejscowości na terenie gminy. To właśnie tam, w miejscu zamieszkania, awanturowali się dwaj nietrzeźwi bracia.
Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że młodszy z braci podczas kłótni przewrócił starszego na podłogę, usiadł na nim i grożąc pozbawieniem życia podciął mu nożem szyję. - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Pisz - Z pomocą przybiegli sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki. Ranny mężczyzna przewieziony został do szpitala.
Młodszy brat został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Policjantom powiedział, że chciał brata tylko nastraszyć. 33-latek latek dopuścił się popełnienia tego przestępstwa w okresie tzw. recydywy. Grozi mu kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt