Data dodania: 14.02.2020  |  wyświetlenia: 1843
Włamanie do kiosku ze zniczami
Piscy kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do kiosku ze zniczami.
Ze sklepu zginęły pieniądze w kwocie 800 zł, latarka oraz wkłady elektryczne do zniczy. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 1000 złotych.


Pracując nad wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia piscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do kiosku. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Pisza znany policjantom z wcześniejszych kradzieży.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. W rozmowie ze śledczymi powiedział, że włamał się do kiosku, bo potrzebował pieniędzy na alkohol. Twierdził, że skradzione pieniądze przepił, a przedmioty sprzedał przypadkowym osobom. Teraz 26-latek stanie przed obliczem sądu. Za dokonanie kradzieży z włamaniem grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt