Data dodania: 27.01.2020  |  wyświetlenia: 2142
18-latek i 37-latek zatrzymani za posiadanie narkotyków
Policjanci z Wydziału Kryminalnego piskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców miasta posiadających przy sobie narkotyki.
W niedzielę, 26 stycznia przed godziną 17.00 Kryminalni z piskiej komendy zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie marihuanę.

Nastolatek powiedział policjantom, że narkotyki znalazł za jedną z restauracji. Nie zmieniło to faktu, że młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu.
Zaledwie kilka godzin później kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca miasta, który także posiadał przy sobie narkotyki. 11 sztuk zawiniątek z folii aluminiowej, w której był biały proszek, mężczyzna ten schował w plastikowym pojemniku. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli małą wagę elektroniczną oraz kolejne porcje białej substancji. Ukryte one były w kieszeniach kurtki wiszącej w korytarzu. Łącznie kryminalni znaleźli i zabezpieczyli ponad 40 gramów amfetaminy.

Za posiadanie środków odurzających mężczyznom grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt