Data dodania: 05.11.2019  |  wyświetlenia: 3828
Wypadek w Babrostach. Dwie osoby przewieziono do szpitala.
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Na trasie Pisz- Biała Piska w okolicach miejscowości Babrosty doszło do zderzenia trzech aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.
W poniedziałek, 4 listopada po godz. 15.00 na drodze krajowej nr 58, w okolicach miejscowości Babrosty, doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się tam trzy pojazdy jadące od strony Pisza w kierunku Białej Piskiej.
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca pojazdem marki BWM zamierzała skręcić w lewo w leśną drogę. W trakcie wykonywania tego manewru nie zauważyła, że jest wyprzedzana przez samochód marki Renault. - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Doszło do zderzenia obu aut. Pojazd marki Renault na skutek uderzenia zjechał do przydrożnego rowu, gdzie auto dachowało. Tymczasem BMW odbiło na prawy pas ruchu, gdzie uderzyło w prawidłowo jadący samochód marki Fiat Punto.
Kierującą BMW oraz kierowcę renault przewieziono do szpitala. Kierowcy wszystkich trzech aut byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt