Data dodania: 31.10.2019  |  wyświetlenia: 1964
Narkotyki ukrył w lodówce
Piscy kryminalni zatrzymali 45-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu, a dokładniej w lodówce, policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 250 g amfetaminy oraz blisko 2,5 g marihuany.
Kryminalni z Pisza, już po raz kolejny w tym roku, zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Tym razem do policyjnego aresztu trafił 45-letni mieszaniec Pisza. Mężczyzna ten wcześniej był już notowany za przestępstwa narkotykowe.
Funkcjonariusze w mieszkaniu 45-latka znaleźli amfetaminę i marihuanę. Narkotyki ukryte były w lodówce oraz w zamrażalniku. - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Przechowywane były w plastikowych pudełkach. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli łącznie 253 gramy amfetaminy i ponad 2 gramy marihuany. Tym samym kryminalni udaremnili około 3000 porcji dealerskich, które trafiłyby na lokalny rynek.

Mieszkaniec Pisza usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.
Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt