Data dodania: 26.09.2019  |  wyświetlenia: 1289
Doniczkowa uprawa marihuany - w celach leczniczych
Piscy kryminalni zabezpieczyli osiem doniczek z marihuaną w domku myśliwskim na terenie gminy Ruciane- Nida. Uprawa należała do mieszkańca Warszawy.
Kryminalni z Pisza ustalili, że na terenie ośrodka wypoczynkowego w gminie Ruciane – Nida mężczyzna uprawia marihuanę. Pojechali na miejsce, aby to sprawdzić.
W domku myśliwskim na parapecie stało osiem roślin konopii indyjskich, które widoczne były już z zewnątrz -informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - W budynku policjanci zastali 61-letniego mieszkańca Warszawy. Nie kwestionował, że sadzonki te należą do niego. Wiedział też, że posiadanie i uprawa marihuany jest niezgodna z prawem.
Mężczyzna w rozmowie z policjantami dodał, że roślinki początkowo rosły przed domem. Kilka dni temu przesadzi je do doniczek i postawił na parapecie. Twierdził, że marihuanę zamierzał wykorzystać na własny użytek jako kurację leczniczą na długie jesienne wieczory.


Wszystkie rośliny zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy do dalszych badań. Jeśli potwierdzą one, że są to konopie indyjskie mężczyzna będzie odpowiadał za ich uprawę. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt