Data dodania: 25.09.2019  |  wyświetlenia: 1312
Włamanie na terenie działek. Sprawcami nastolatkowie
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Dwóch nastolatków włamało się do domku letniskowego na terenie ogródków działkowych w Białej Piskiej.
Policjanci z Białej Piskiej wyjaśnili sprawę kradzieży z włamaniem do domku letniskowego na terenie miejscowych ogrodów działkowych.

Jak ustalili funkcjonariusze na miejscu zdarzenia, nieznani sprawcy włamali się do altanki wyłamując okno - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Z budynku zginęła m.in. piła spalinowa, plastikowa skrzynka z zawartości 20 pustych butelek po piwie oraz 4 butelki z alkoholem. Właściciel altanki wycenił wartość strat na kwotę 1000 złotych.
Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci ustali i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem. Okazało się, że było ich dwóch. To mieszkańcy Białej Piskiej w wieku 15 i 18 lat, u których znaleziono skradzione rzeczy.
Straszy nastolatek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Młodszy z nich za popełniony czyn będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym i nieletnich.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt