Data dodania: 23.09.2019  |  wyświetlenia: 1231
Poszukiwany za kradzież, zatrzymany z narkotykami
Ujęto poszukiwanego 34-latka. W chwili zatrzymania był w posiadaniu narkotyków.
Patrol piskiej prewencji w sobotni wieczór (21 września br.) na jednym z miejscowych osiedli zauważył siedzącego na ławce mężczyznę. Wyglądem przypominał on 34-latka, którego funkcjonariusze poszukiwali od początku sierpnia tego roku.
Na widok policjantów mężczyzna zaczął się oddalać. Został jednak zatrzymany przez patrol. W trakcie legitymowania funkcjonariusze ustalili, że jest to 34-letni mieszkaniec Pisza. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa kradzieży - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu
Wykonując dalsze czynności z udziałem poszukiwanego policjanci znaleźli w jego plecaku trzy zawiniątka z folii aluminiowej, w których był biały proszek oraz dwa zawiniątka z zawartością suszu roślinnego. Substancje te zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. W plecaku znaleźli też m.in. małą wagę elektroniczną, młynek do suszu roślinnego oraz trzy lufki.
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że znalezione i zabezpieczone substancje to środki odurzające 34-latek będzie odpowiadał za ich posiadanie. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt