Data dodania: 04.09.2019  |  wyświetlenia: 1368
19-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
Piscy kryminalni podczas kontroli drogowej znaleźli w aucie narkotyki. Wstępne badanie wykazało, że jest to amfetamina.
Minionej nocy piscy, 4 września kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd Mazda. Jechało nim trzech młodych mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat mieszkających w Białej Piskiej.
Na widok funkcjonariuszy pasażer, siedzący obok kierowcy, zaczął zachowywał się nerwowo, a do tego wrzucił coś pod swoje siedzenie. Okazało się, że było to zawiniątko z folii aluminiowej. W środku znajdował się biały proszek. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina, która została zabezpieczona przez policjantów do dalszych badań - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu.
Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani. Po wykonaniu czynności kryminalni ustalili, że zawiniątko z białym proszkiem należy do 19-letniego mieszkańca Białej Piskiej. Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że biały proszek to amfetamina pasażer będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających.
Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt