Data dodania: 09.07.2019  |  wyświetlenia: 2211
120km/h w obszarze zabudowanym. Za kierownicą 19-latka
Policjanci piskiej drogówki zatrzymali w poniedziałek trzech kierowców, którzy w obszarze zabudowanym jechali z nadmierną prędkością. Wszyscy stracili prawa jazdy. Wśród nich była 19-latka kierująca pojazdem marki Audi, która w obszarze zabudowanym jechała z prędkością prawie 120 km/h. Dziś ogólnopolska akcja „Kaskadowy pomiar prędkości.”
W poniedziałek, 8 lipca w godzinach popołudniowych na drogach Pisza i okolic policjanci piskiej drogówki zatrzymali aż trzech kierowców w wieku od 19 do 28 lat, którzy w obszarze zbudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

Pierwszego z nich patrol zatrzymał przed godz. 18.00 w Piszu. Kierujący pojazdem marki BMW jechał z prędkością 109 km/h. Za kierownicą tego auta siedział 24-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna powiedział policjantom, że niedawno odzyskał prawo jazdy, które stracił w podobny sposób.

Przed godz. 20.00 w miejscowości Babrosty patrol zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki Audi, który jechał z prędkością 118 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Kierującą była 19-letnia mieszkanka powiatu kolneńskiego. Kobieta miała prawo jazdy od roku.

Trzeciego kierującego funkcjonariusze zatrzymali na ulicach Pisza po godz. 20.00 Pojazd marki Audi przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h. Kierującym okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego.

Wszyscy trzej kierowcy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym ukarani zostali przez policjantów mandatami i punktami karnymi oraz stracili uprawnienia do kierowania.

Dzisiaj, 9 lipca na drogach w całym kraju prowadzone będą działania kontrolno -prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt